zs_skolska@zsspispodhradie.edu.sk

RADA ŠKOLY


Zloženie Rady školy   ( 2016 - 2020 ) 

Za pedagogických zamestnancov školy boli do rady školy zvolení:

  • Ing.  Daniel Olejár - predsed RŠ
  • Mgr. Iveta Štieberová

Za nepedagogických zamestnancov školy bola do rady školy zvolená:

  • Vladimíra Horbaľová

Za rodičov (žiakov školy) boli do rady školy zvolení:

  • Mgr. Marta Kešeľáková
  • Mgr. Mária Žecová
  • PaedDr. Jozef Fecko      
  • Martin Ivančo     

Delegovaní členovia za zriaďovateľa: (MZ-05-16-B-24)  / (MZ-N1-18-B-18) - 29.11.2018

  • Štefan Faltin        - (MZ-05-16-B-24) - 17.03.2016 / (MZ-N1-18-B-18) - od 01.12.2018
  • Mária Kaľavská  - (MZ-05-16-B-24) - 17.03.2016 / (MZ-N1-18-B-18) - od 01.12.2018
  • Jozef Komara      - (MZ-05-16-B-24) - 17.03.2016 / (MZ-N1-18-B-18) - od 01.12.2018
  • Vladimír Tomko    do 30.11.2018 - mandát ukončený - (MZ-N1-18-B-13  -  29.11.2018) 
  • Ing. Ján Lisoň      - (MZ-N1-18-B-18) - od 01.12.2018
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vyhláška - MŠ SR č. 291/2004 Z.z. - ustanovenie orgánov školskej samosprávy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zloženie Rady školy  ( 2012 - 2016 ) 

Za pedagogických zamestnancov školy boli do rady školy zvolení:

  • Ing.  Daniel Olejár - predsed RŠ
  • Mgr. Slávka Komarová    (do  01.10.2012) - mandát ukončený
  • Mgr. Iveta Štieberová       (od  01.10.2012)

Za nepedagogických zamestnancov školy bola do rady školy zvolená:

  • Zdena Mikulová

Za rodičov (žiakov školy) boli do rady školy zvolení:

  • Marián Boržík
  • Mgr. Marta Kešeľáková
  • PhDr. Zdena Kolárska     ( k 01.09.2015 ) - mandát ukončený
  • Monika Židová                ( k 01.09.2014 ) - mandát ukončený
  • PaedDr. Jozef Fecko       (od 01.09.2014)
  • Ing. Kamila Grivalská      (od 01.09.2015)

Delegovaní členovia za zriaďovateľa: (MZ-3-12-B-20) a (MZ-01-15-B-13) - 08.01.2015

  • MVDr. Michal Kapusta   (do 08. 01. 2015 - (MZ-01-15-E-5) - mandát ukončený
  • Mgr. Ján Furman             (do 08. 01. 2015 - (MZ-01-15-E-5) - mandát ukončený
  • Jozef Komara      (MZ - 3-12-B-20) - od 15.03.2012 / (MZ-01-15-B-13) - od 08.01.2015
  • Štefan Faltin        (MZ - 3-12-B-20) - od 15.03.2012 / (MZ-01-15-B-13) - od 08.01.2015
  • Mária Kaľavská  (MZ-01-15-B-13) - od 08.01.2015
  • Vladimír Tomko   (MZ-01-15-B-13) - od 08.01.2015
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vyhláška - MŠ SR č. 291/2004 Z.z. - ustanovenie orgánov školskej samosprávy
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zloženie Rady školy  ( 2008 - 2012 ) 

Za pedagogických zamestnancov školy boli do rady školy zvolení:

  • Mgr. Komarová Slávka
  • Ing.  Olejár Daniel - predsed RŠ

Za nepedagogických zamestnancov školy bola do rady školy zvolená:

  • Mikulová Zdena

Za rodičov (žiakov školy) boli do rady školy zvolení:

  • Ing. Longauer Ľuboslav      - mandát ukončený 31.8.2011
  • MUDr. Mačugová Alžbeta - mandát ukončený 31.8.2010
  • Ing. Mikula Marek
  • Mgr.art. Siváňová Dana
  • Ing. Moňoková Tatiana   - od 1.9.2010
  • Mgr. Kešeľáková Marta - od 1.9.2011

Delegovaní členovia za zriaďovateľa:

  • MVDr. Kapusta Michal
  • Hanigovský Peter - mandát ukončený 14.1.2011 (MZ-2-11-B-5)
  • Kaľavská Mária - mandát ukončený   14.1.2011 (MZ-2-11-B-5)
  • Komara Jozef
  • Mgr. Furman Ján - od 14.1.2011 (MZ-1-11-B-35)
  • Faltin Štefan - od 14.1.2011 (MZ-1-11-B-35)


Návrh štruktúry www stránky: Ing. Ján Jurečko, autor zdrojového kódu a grafiky: Michal Jurečko